Sitede bulamadığınız ürünler ve stok bilgisi teyidi için 0(212) 293-38-43 numaralı telefondan yada [email protected] mail adresinden bize ulaşabilirsiniz
(+9) 0(212) 293-38-43
İletişim: [email protected]

Elektronik parçacı 1994 yılında faaliyete geçmiş ve pazarda yıllara yayılmış tecrübesi ile Türkiye’nin önemli güç elektroniği tedarik şirketlerinden biri haline gelmiştir.

Uzman kadrosu ile müşterilerine her zaman daha iyi hizmet ulaştırabilmek için dünya çapındaki kuruluşların Türkiye dağıtıcılığını üstlenerek,kalitesine güvenilen elektronik elemanların piyasaya arzını gerçekleştirmektedir.

Müşterileri arasında yurtçapında saygın ve sektöründe lider pek çok kuruluş bulunmaktadır. OHM Elektronik’i ayrıcalıklı kılan yalnızca pazarladığı ürünlerin kalitesi değil, müşteri merkezli hizmet anlayışı ile her türlü güç elektroniği uygulamasında, yetkin ekibi ile teknik destek hizmeti vermesidir.

Türkiye dhizmette olduğu başlıca kuruluşlar :

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.
Bu site MFC Teknoloji tarafından yapılmıştır.